• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

054-4552788

עדי אביהו חאמי

הקמת עסק חדש

ישראלים רבים מעוניינים להקים עסק חדש, קטן או גדול, וליהנות מעצמאות כלכלית ומרווחים נאים. מבדיקת השוק עולה כי עסקים רבים אינן מצליחים לשרוד את השנה הראשונה, לרבות העסקים הקטנים, ולכן מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי ולליווי עסקי מתקדם וחשוב לפני הקמת העסק החדש. חברת “זכיינות ישראל” מציעה צוות מוכשר ומנוסה הכולל בין היתר יועצים פיננסיים, יועצי שיווקי ומאמנים עסקיים. לפני הקמת העסק חשוב לבנות תוכנית עסקית מפורטת וכך ניתן לתכנן כלכלית ולהיערך נכון מבחינה כספית לתפעול העסק החדש בשנה הראשונה או יותר לחייו. תכנון נכון, בדיקה מקיפה של השוק והתחרות, מציאת פתרונות מימון ובדיקת כדאיות כלכלית נדרשת לפני הקמת העסק אך חשוב לעשות זאת עם יועץ עסקי מנוסה ומיומן. השאירו פרטים באתר ונשמח לתאם עמכם פגישה על מנת שתבינו כיצד יש להקים עסק חדש ואיך בעזרת השירות המקצועי שלנו דרככם תהיה בטוחה וקלה יותר.

בדיקת כדאיות כלכלית

רבים בוחרים לרכוש זיכיון של רשת או מותג ידוע ובטוחים כי כך דרכם סלולה להצלחה כלכלית. חשוב לדעת כי יש מודלים רבים בתחום הזכיינות ולכן חשוב לקבל ייעוץ וליווי עסקי לפני רכישת זיכיון זה או אחר ולפני הקמת העסק החדש. ייעוץ מקצועי הינו מקיף ובודק לעומק את נושא הכדאיות הכלכלית תוך היבטים בנושאים המורכבים והחשובים של מימון, אשראי, תחרות, תמחור, הוצאות שיווק ופרסום, עלויות הפעלת העסק, משכורות ועוד. הדרך להגשמת החלום לפתיחת עסק חדש דורשת הכנות מוקדמות ובראשן בדיקת הכדאיות הכלכלית והבנת הענף אליו מעוניינים לחדור. אם ברצונכם לרכוש זיכיון, התחרות במשק הישראלי גבוהה והשוק דינמי ומשתנה לכן נדרש ייעוץ עסקי ברמה גבוהה כפי שתקבלו בחברת “זכיינות ישראל”. 

תהליך פתיחת עסק חדש

פתיחת עסק חדש מלווה בשאלות ובהתלבטויות רבות ומגוונות כגון התחרות בענף, עלויות, כדאיות כלכלית, כישורי ניהול ועוד. חברת “זכיינות ישראל” מספקת לכם מענה לכל השאלות והתהיות ונדאג לסייע לכם בבדיקת הכדאיות של העסק, בהכנת תוכנית עסקית מפורטת ונלווה אתכם לכל אורך הדרך על מנת שתצליחו ותשגשגו. החברה צברה ניסיון רב לאורך השנים בייעוץ, ליווי והקמת עסקים חדשים. השאירו פרטים עכשיו באתר ונציג מטעם החברה יחזור אליכם במהירות.