• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

054-4552788

עדי אביהו חאמי

זיכיון למכירה

מעוניין לרכוש זיכיון למכירה? מתכנן להיכנס לעולם העסקי באמצעות רכישת זיכיון? כדאי לדעת כי כיום רשתות ומותגים רבים מציעים זיכיונות למכירה ומאפשרים ליזמים לרכוש זכיינות ולעבוד על פי מודל מסוים ובהתאם למדיניות הרשת. באתר תיהנו ממגוון זיכיונות למכירה וכך תוכלו להוזיל עלויות ולרכוש את הזיכיון מזכיין קיים ולהימנע מהתהליך הארוך המתבצע מול הרשת. בבחירת זיכיון יש להפעיל שיקול דעת וחשוב להשוות בין הזיכיונות של הרשתות השונות. לרוב, מדובר בהשקעה כספית גבוהה אך לא תמיד כדאית ולכן מומלץ לפנות לחברת “זכיינות ישראל” המציעה ידע רב, ניסיון מקצועי וצוות מנוסה ומוכשר המלווה את היזם לכל אורך הדרך בתהליך רכישת הזיכיון.

ייעוץ מקצועי וליווי חשוב

באתר של “זכיינות ישראל” תמצאו מגוון רחב של זיכיונות למכירה של רשתות מובילות ומוכרות במגוון תחומים. האם כל זיכיון למכירה כדאי כלכלית? לא בהכרח. בבחירת זיכיון יש מערכת שיקולים רחבה ומקצועית ולכן אנו ממליצים לך להיפגש עמנו ולקבל ייעוץ מקצועי. בפגישה הראשונה נוכל ליצור מסמך אפיון שלך ולהבין איזה זיכיון מעניין אותך והאם הזיכיון מתאים לך. חשוב לדעת כי יש מודלים שונים בשיטת הזכיינות וכי יש שיקולים נוספים בבחירת הזיכיון כגון עלות הזיכיון, רווחיות, מיקום, כדאיות כלכלית, הוצאות תפעול של העסק ועוד. חשוב לדעת כי בכל הנוגע לזכיינות איכותית במיוחד, יש הבדלים משמעותיים בין עלויות הזיכיונות למכירה ובפגישה עמנו נוכל להסביר לך על המודלים השונים הקיימים בשיטת הזכיינות ועל ההבדלים בין הרשתות הקמעונאיות השונות.

זיכיון למכירה אינו מתאים לכל אדם

כאמור, לשיטת הזכיינות יש יתרונות וחסרונות וכדאי להכיר אותם לפני ההחלטה לרכוש זיכיון זה או אחר. אגב, לא כל אדם יכול לרכוש זיכיון מאחר ולרשתות יש תנאים מוקדמים שונים ומגוונים כמו מבדקי התאמה, אמינות, ניסיון מקצועי ויכולת כלכלית. בנוסף, יש לגייס את המימון הנדרש לרכישת הזיכיון למכירה. לכן, מומלץ להגיע לפגישה במשרדי “זכיינות ישראל” ולבדוק מראש האם הזיכיון למכירה אותו ראיתם באתר מתאים לכם. סינון מוקדם יחסוך מכם זמן רב ותסכול.

החלטה מקצועית

אין לזלזל בתהליך רכישת זיכיון למכירה ויש לפעול בכובד ראש. על מנת להכיר את הפרמטרים הנדרשים לקבלת החלטה נכונה ואחראית חשוב להגיע אלינו ונשמח ללוות אותך לכל אורך הדרך עד לבחירת הזכיינות המתאימה ביותר עבורך.