• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

054-4552788

עדי אביהו חאמי

הטובים בזכיינות

בחירת מודל הזכיינות בהקמת עסק היא בחירה שבמרבית המקרים אפשר להגדיר אותה נכונה עוד לפני שמתחילים לבחון את הפרמטרים הנוספים שמסביב. הסיבה הפשוטה לכך היא שבהקמת עסק זכיינות, 90% מהעבודה סביב הרכיב החשוב ביותר לעסק חדש, רכיב השיווק, כבר נעשתה עבורכם על ידי הגורם המזכה. למעשה, בהקמת עסק זכיינות, אתם מקבלים לידיכם מותג מוכן, חומרים שיווקיים בהם תוכלו לעשות שימוש, מוניטין שנבנה לאורך שנים רבות, ואף נהנים מפעילות פרסום ושיווק שממשיכה להיות מבוצעת על ידי הגורם המזכה באופן רציף.

משוואת הכוחות זכיין מול מזכה
יחד עם זאת, בבחירת מודל הזכיינות, אתם כיזמים חייבים להיות מודעים למשוואת הכוחות שבתוכה אתם פועלים, ובמשוואה זו אתם הם היזמים הקטנים, שמגיעים אל תוך עולם חדש להם, אל תוך מותג חדש להם, והגורם המזכה הוא הגורם הגדול והחזק שבדרך כלל מכתיב גם את כל הכללים, שוחה בחומר, מכיר היטב את התחום ממנו הוא מגיע, והכין את הקרקע למפגש ביניכם הרבה לפני שאתם כלל חשבתם על האפשרות של הקמת עסק זכיינות.

הטובים ביותר בזכיינות עם שורה של יכולות מתקדמות בתחום
בהתאם לכך, כאשר אתם בוחנים הקמת עסק זכיינות, אתם רוצים להצטייד בכל הכלים המקצועיים שתוכלו להשיג, ואת הכלים האלה בדיוק מספקת לכם זכיינות ישראל, חברת ייעוץ, תמיכה וליווי ליזמים בעולם הזכיינות, אשר רכשה ניסיון רב, יכולות מתקדמות ורשת נטוורקינג עניפה, וכולם גם יחד עומדים לרשותכם על מנת שתוכלו למצות את המירב מתהליך הקמת עסק הזכיינות, ועל מנת שתוכלו לעבור את הצעדים הראשונים שלכם עם מינימום טעויות, וכלל ללא טעויות קריטיות שיוכלו להשפיע עליכם בצורה משמעותית לטווח הרחוק.

צרו קשר ונצא לדרך יחד
זכיינות ישראל היא חברה המתמחה בעולם הזכיינות, ויכולה להציע לכם את כל התמיכה, ההכוונה והליווי הדרושים לכם כדי להתמצא בתחום החדש לכם, כדי לבנות את התמונה המלאה של הדברים, וכדי לספק לכם את כל המידע והידע הנדרשים על מנת לקבל את ההחלטות הנכונות לגביכם. צרו עמנו קשר לקביעת פגישת היכרות ונוכל לעשות יחד את הצעד הראשון לקראת עסק זכייני משלכם.