• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

054-4552788

עדי אביהו חאמי

העסקאות שלנו

הקמת עסק זכיינות היא למעשה סוג של עסקה שאתם מבצעים מול הגורם המזכה. המדובר על עסקה המגלמת בתוכה שורה ארוכה של התחייבויות ארוכות טווח, בדרך כלל שלכם הזכיינים אל מול הגורם המזכה. כאשר גורם עסקי מצליח מעוניין להרחיב את עסקיו הוא מכין תכנית זכיינות, ורק לאחר שהתכנית סגורה ומגובשת עד תום, מציע אותה הגורם המזכה לזכיינים המתעניינים בכך. תכניות זכיינות אלה כוללות בדרך כלל שורה ארוכה של התחייבויות מצד הזכיין אל הגורם המזכה, ובדרך כלל ללא כל ערובה לתמיכה או הצלחה מצד הגורם המזכה.

הבנת הגורם המזכה כחלק מתהליך הזכיינות
אין בכך משום רמאות או נוכלות מצד אותם גורמים מזכים, אלא כוונה לגיטימית להרחיב את העסק במודל של זכיינות מה שמכתיב גם רווחים נמוכים יותר עבור הגורם המזכה, לעומת הרחבת העסק באופן עצמאי. בתמורה להפחתת הרווחים ועל מנת לשמר את הנכסים שצבר אותו גורם מזכה, הוא מכתיב לזכיין שורה של התחייבויות שעל הזכיין לקחת על עצמו אם הוא מעוניין לזכות בזכיון שמעניק הגורם המזכה.

שמירה קפדנית על האינטרסים שלכם הזכיינים
זכיינות ישראל היא חברה המתמחה בעולם הזכיינות, ובמהלך 7 שנות פעילותה בישראל, צברה החברה ניסיון רב בבחינה של תכניות זכיינות, בהבנה של מה סביר ומה לא סביר, כיצד ניתן לשפר את התנאים, כיצד ניתן להגביר את סיכויי ההצלחה של הזכיין וכדומה. זכיינות ישראל מלווה אתכם לאורך כל הדרך, מחברת אתכם אל הגורמים שיכולים לסייע לכם בכל שלב של ההקמה, ודואגת לכך שלא תעשו טעויות קריטיות שיכולות להשמיט את הקרקע תחתכם. חשוב להבין שבמשוואת הכוחות הראשונית שבין הגורם המזכה הגדול והדומיננטי ובין הזכיין הקטן, ישנו מרחב אדיר לטעויות, שאותן אתם רוצים למנוע.

ניסיון עשיר והיסטוריה של עסקות מוצלחות
זכיינות ישראל עומדת לרשותכם עם היסטוריה עשירה של עסקאות זכיינות שביצעה החברה, במהלכן השפיעה על התנאים, הכווינה את היזמים ודאגה לכך שכל הפעולות המבוצעות במסגרת העסקה, תבוצענה בצורה רציונלית, לאחר מחשבה, ולאחר הבנה מעמיקה של ההשלכות של כל פעולה ופעולה. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולהכיר יותר לעומק את חבילת הערך שאנו מציעים לכם.