• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

054-4552788

עדי אביהו חאמי

מוניטין שלנו להצלחה שלך

בניית מוניטין היא משימה מאוד לא פשוטה, ואם אתם עומדים לפתוח עסק במודל הזכיינות, אתם צפויים לעסוק רבות בתחום זה של המוניטין. למעשה, במודל זכיינות אתם זוכים מפירות המוניטין שפיתחה וטיפחה החברה המעניקה לכם את הזיכיון. במקום להתחיל עסק מאפס, אתם מתחילים עסק מנקודה מאוד גבוהה, כשמאחוריו כבר יש מותג, מוניטין, מערכת תפעול, מלאי מוצרים ושירותים, פרוצדורות ושגרות עסקיות ועוד. יחד עם זאת, מאחר ומוניטין הוא נכס כל כך יקר, אתם צפויים לעמוד בשורה של התחייבויות כלפי הגורם המזכה, כשחלק גדול מהתחייבות אלה עוסק בדיוק בנושא זה של מוניטין.

מוניטין שנבנה במשך שנים של פעילות בתחום הזכיינות
זכיינות ישראל היא חברה שבנתה לעצמה מוניטין עשיר לאורך 7 שנים של פעילות בתחום, כחברת ייעוץ המתמחה בעולם הזכיינות ומספקת מגוון רחב של שירותי ייעוץ, ליווי, תמיכה וביצוע ליזמים, הן בתחילת דרכם והן לאורך כל תהליך ההקמה והדרך אל ההצלחה. במהלך שנות הפעילות של החברה, עבדנו יחד עם עשרות יזמים, אותם הבאנו למיצוי היכולות האישיות שלהם, ולמימוש חלום העסק העצמאי שלהם באמצעות מודל הזכיינות.

מציבים את המציאות מול העיניים, וצולחים אותה בהצלחה
במסגרת פעילותנו אנו מספקים תמיכה בתחום העסקי, השיווקי, הארגוני, התפעולי, המשפטי ועוד. לרשותנו רשת נטוורקינג עניפה אותה אנו מעמידים לרשות לקוחותינו על מנת למקסם את סיכויי ההצלחה של העסק, ולחבר את היזמים הצעירים עם אנשים שיכולים לתרום להם ערך מוסף ולסייע להם בצעדים הראשונים ובהמשך הדרך. לאורך כל שנות פעילותנו, מעולם לא הבטחנו ללקוח גן של וורדים, וכל אדם שמתחיל לעבוד איתנו יודע שהעבודה היא רבה, מאתגרת וחשובה מאין כמוה.

בואו להכיר אותנו, ואנו להכיר אתכם
על זה מבוסס המוניטין אותו בנינו, על ההצלחות הרבות שיצרנו, ועל האופן בו אנו מקפידים למזער את הסיכון עד למינימום האפשרי עבור כל לקוח ולקוח. כדי להבין מה אומר המוניטין של זכיינות ישראל, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ולקבוע פגישת היכרות בה יוצגו בפניכם ההיסטוריה של החברה, ההצלחות שלנו, המדיניות שלנו, היכולות המתקדמות שלנו וכל פרט אחר שיסייע לכם לקבל החלטה בצורה חכמה ונכונה.