• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

054-4552788

עדי אביהו חאמי

מי אנחנו?

בישראל פועלות עשרות ומאות חברות ייעוץ עסקי, חלקן מתמחות בתחום הארגוני, חלקן בתחום האסטרטגי, ואחרות בתחום התפעולי, השיווקי, המימוני, הטכנולוגי וכדומה. חלק מן החברות מספקות שירותי ייעוץ בלבד, חלקן שירותי ביצוע, וחלקן מציעות שירותי ייעוץ, ליווי וביצוע. זכיינות ישראל היא חברת ייעוץ המתמחה בעולם הזכיינות, ומספקת שירותי ייעוץ, ליווי, תמיכה וביצוע ליזמים המבקשים להקים לעצמם עסק עצמאי באמצעות מודל הזכיינות.

סיוע בשלבים הראשונים לעסקה, ובהמשך הדרך
מודל הזכיינות הוא מודל אטרקטיבי מאוד הן לגורם המזכה, שיכול להרחיב את היקף הפעילות העסקית שלו בצורה מהירה, ועם סיכון יחסית קטן, והן עבור הזכיין המקבל תשתית רחבה של שיווק, מותג, תפעול וסיוע מן הגורם המזכה. יחד עם זאת, המדובר על עסקה בה על הזכיין לקחת על עצמו התחייבויות ארוכות טווח כלפי הגורם המזכה, ועליו להשקיע סכומי כסף לא פעוטים כדי להשיק את פעילותו ולבסס אותה בדרך אל ההצלחה. זכיינות ישראל מספקת לכם את כל הייעוץ הנדרש לכם, ומקיפה את כל תחומי העניין המרכיבים את עסקת הזכיינות.

ליווי ותמיכה לכל אורך הדרך
בכלל זה, מייעצת לכם החברה על העסקה המתאימה לכם ביותר, על הכדאיות להיכנס לאותה עסקה, על האופן הנכון ביותר ליישם אותה מבחינת מיקום, כוח אדם, תפעול, מלאי וכדומה, וכמובן מספקת לכם גם תמיכה בכל הנושא המשפטי שתופס מקום חשוב ומרכזי בשלבים הראשונים של עסקת הזכיינות. כמו כן, במהלך 7 שנים של פעילות בתחום, בנתה החברה תשתית נטוורקינג רחבה ומגוונת של אנשי מקצוע מתחום המשפט, העסקים, הרגולציה ועוד. במסגרת תהליך הייעוץ, מעמידה לרשותכם החברה את כל רשת הנטוורקינג שלה בניסיון בלתי נלאה להעלות אתכם על נתיב ההצלחה וקדימה.

עושים איתכם את הצעד הראשון
אתם מוזמנים ליצור קשר עם זכיינות ישראל עוד היום, לקבל את התשובות לכל השאלות המטרידות אתכם בנושא, את כל המידע, את כל הידע ואת הפרטים הדרושים לכם על מנת לקבל החלטה חכמה ומושכלת, ולהתחיל לגבש יחד איתנו את הצעדים הראשונים שלכם לקראת עסקת זכיינות בה תוכלו להקים לעצמכם עסק עצמאי במינימום סיכון, ובמקסימום מחשבה.