• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

נעלי קנגרו

הקמת עסק חדש בישראל היא משימה לא פשוטה, ואם יש לכם חלום על פתיחת חנות נעליים מצליחה, רשת נעלי קנגרו מציעה לכם הזדמנות יוצאת דופן לממש את החלום במינימום סיכון ועם מקסימום פוטנציאל להצלחה. נעלי קנגרו היא רשת קטנה לנעלי נשים, הפונה בעיקר לציבור הנשים החרדיות, ומונה כיום 3 סניפים מצליחים ומשגשגים בבני ברק, אשדוד ומודיעין עלית. נעלי הרשת מתוכננים ומעוצבים על ידי הרשת עצמה ועל פי מיטב הטרנדים החמים בשוק הרלוונטי, ומיובאים ארצה לאחר ייצור הנעלים אצל שותפים אסטרטגיים מעבר לים עימם עובדת הרשת. לאורך יותר מ 45 שנות פעילות בתחום, בנתה הרשת שם מותג ומוניטין רב בקרב הציבור החרדי בערים בהן היא פעילה ומעבר להן.

מרחיבים את הפעילות אל המיין סטרים הישראלי

בשלב זה, לאור מיצוי הפוטנציאל העומד בפניה, מעוניינת נעלי קנגרו להרחיב את פעילותה הן בהיבט הגאוגרפי והן בהיבט של קהל היעד. הרחבת הפעילות מבוססת על כניסה לערים נוספים בכל רחבי הארץ, וכן הרחבת הפעילות מהציבור החרדי אל קהל המיין סטרים הכללי בישראל, וביסוס מותג אופנה מוביל בשוק ההנעלה הארצי. במסגרת תכנית ההתרחבות, אנו מציעים מודל זכיינות אטרקטיבי וכדאי לכל יזם צעיר המעוניין להקים לעצמו עסק עצמאי ולשלוט בגורלו. אנו מספקים תמיכה עסקית, מקצועית ותפעולית, דואגים להזרים אל הזכיין את כל קולקציות הנעליים, ולשמר רמה קבועה של מלאי, וכן מסייעים באמצעות מטריית שיווק, יחסי ציבור וקידום מכירות בהתאם לתנאי תכנית הזכיינות.

בואו לגדול איתנו ולהיות חלק מההצלחה

באמצעות זיכיון של רשת נעלי קנגרו תוכלו להגשים את החלום על הקמת עסק עצמאי משלכם, בסיוע של רשת וותיקה ומקצועית שעומדת מאחוריכם, דוחפת אתכם קדימה ודואגת להעלות ולהשאיר אתכם על מסלול ההצלחה. הזיכיון שלנו מאופיין בעלויות הקמה נמוכות יותר מאלו של הרשתות הגדולות, בסל מוצרים המוצע לקהל היעד ברמת מחיר נוחה ואטרקטיבית, וברמת רווחיות גבוהה של העסק עצמו. כרשת קטנה, יעילה ורווחית, אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו כבר עכשיו, וליהנות מההזדמנות לצמוח איתנו יחד, לבנות מותג מצליח ולבסס את מקומכם כזכיינים מובילים ברשת נעלי קנגרו. צרו עמנו קשר עוד היום לקביעת פגישת היכרות במסגרתה נספק לכם את כל פרטי תכנית הזכיינות, ונבחן יחדיו את ההתאמה והפוטנציאל המשותף לצמוח יחד. רשת נעלי קנגרו עושה את צעדיה הראשונים אל שוק אופנת הנעליים הגדול בישראל, ומזמינה אתכם להיות חלק מההצלחה. 


תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
 תפעולית    50-70    קניונים מרכזים מסחריים ורחובות ראשיים
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
 1%   90000₪  בקניה     70000₪
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין    
  30000₪   3 חודשי שכ״ד  40%